طعم شیرین وب (وب ، پورتال ، موبایل)
En
024-33745686
طعم شیرین وب
وب ، پورتال ، موبایل
اخبار آداک
اخبار فناوری
مقالات آموزشی
کتابخانه آداک
اخبار آداک - گروه نرم افزاری آداک کارآفرین برتر استان زنجان در سال 1395 شد.
گروه نرم افزاری آداک کارآفرین برتر استان زنجان در سال 1395 شد.

یازدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان زنجان در تاریخ 28 آذرماه 1395 برگزار شد و  از گروه نرم افزاری آداک برای سومین بار به عنوان کارآفرین برتر استان زنجان تجلیل شد.

در این مراسم در غیاب مهندس اصغر نیتی مدیرعامل شرکت آداک، از مهندس حمید نوروزی به نمایندگی از شرکت آداک تجلیل شد.

به گزارش ایسنا، اسدالله درویش‌امیری استاندار زنجان در یازدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان زنجان با اشاره به اینکه یکی از حلقه‌های  مفقوده حوزه کسب و کار، فناوری و آموزش عالی، مدرسه کسب و کار است که امروز شاهد افتتاح آن در زنجان بودیم، افزود: تجلیل از کارآفرینان که در واقع ارزش‌آفرینی می‌کنند، اقدام بسیار پسندیده‌ای است و امیدوارم این عرصه روز به روز با نوآوری و ارتقای محیط کار همراه باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار زنجان نیز با بیان اینکه کارآفرینی ایده‌ای است که منجر به کار شده ولی خود اشتغال برای تولید و ایجاد یک ارزش است، تصریح کرد: به اعتقاد من با توجه به وضعیت کنونی کشور و همه مشکلاتی که در بحث ایجاد کار وجود دارد، تحقق همه اهداف در این عرصه بسیار سخت است، هر چند استان زنجان از وضعیت نسبتا خوبی در این زمینه برخوردار است.

رحیم عصفوری با اشاره به اینکه کسی که حتی برای خود اشتغال ایجاد می‌کند باید از آن تقدیر به عمل آورد، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین کارهایی که در استان داریم، این است که بتوانیم زمینه‌ای را فراهم کنیم که منجر به ایجاد اشتغال بیشتر شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان نیز در ادامه این جشنواره با یادآوری اینکه کارآفرینان همواره به‌عنوان عامل تغییرات در جامعه نقش‌آفرینی می‌کنند، افزود: امروزه توجه به مقوله کارآفرینی امری ضروری و بنیادی است. کارآفرینی فرآیندی است که کارآفرین ضمن شناسایی فرصت‌ها، ارزش جدیدی را در حوزه‌های مختلف به وجود می‌آورد.

احمد غریوی با اشاره به اینکه کارآفرینان نقش مهمی در توسعه جوامع دارند، اظهار کرد: ماهیت فرادستگاهی و فرابخشی ایجاب می‌کند که حمایت‌های لازم از مقوله کارآفرینی به عمل آید، لذا ترویج فرهنگ کارآفرینی، یکی از اولویت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی بوده و تحقق این امر می‌تواند کارآفرینان را به‌عنوان الگوهای برتر به جامعه معرفی کند.

به گزارش ایسنا، در پایان این جشنواره، داوود سقایی از شرکت صانع روی، محمود ضرابی از شرکت پوشاک نانومهیار، مجتبی بریری از شرکت کیان‌گرم نان، احسان اعرابی از شرکت تعاونی دانش‌بنیان بهینه‌پویان، اصغر نیتی از گروه نرم‌افزاری آداک و سیدکمال جعفری از شرکت تعاونی سپنتا زیتون طارم به‌عنوان شش کارآفرین برتر استانی در بخش‌های صنعت، خدمات و کشاورزی مورد تجلیل قرار گرفتند.

آداک کارآفرین برتر سال 1395

بازتاب این خبر در رسانه ها:

ایسنا: کارآفرینان برتر زنجانی و نگاه امیدوارانه به آینده

خبرگزاری بسیج: کارآفرینان همواره به‌عنوان عامل تغییرات در جامعه نقش‌آفرینی می‌کنند

استاندار زنجان:امیدوارم عرصه كارآفريني با نوآوری و خلاقيت همراه باشد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری:باید زمینه‌ اشتغال را فراهم آوریم/فرهنگ کار آفرینی توسط رسانه ها ترویج شود

لینک مرتبط: استاندار زنجان: عرصه کارآفرینی توأم با نوآوری باشد
منبع: ایسنای زنجان
نویسنده خبر: روابط عمومی آداک
تاریخ انتشار: 1395/10/26 - 8:43

آداک را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
کلیه حقوق این وب سایت برای گروه نرم افزاری آداک محفوظ است.
برو بالا
آمار